רובוטים לבריכות

כל בריכה צוברת עם הזמן לכלוך, חלקו רואים היטב כמו חול, וחלקו בלתי נראה, למשל בקטריות. אבל לא צריך לעבוד קשה כדי לשמור על ניקיון המים והצלילות. כל מה שצריך זה רובוט לבריכה. בעזרת רובוט לניקוי בריכה ניתן להבטיח את הניקיון של המים, סינון מלא ומקיף של לכלוכים ובקטריות. בנוסף, רובוטים לבריכה מסוג משוכלל יודעים לנקות ולקרצף היטב גם את דפנות הבריכה.

קרצוף איכותי של קו המים


מאפיין חשוב שיעזור לכם לבחור רובוט לבריכה הוא איכות הקרצוף. רובוט לניקוי בריכה מסוג משוכלל יודע לא רק לנקות את הקרקעית אלא גם לקרצף בצורה איכותית את קו המים. כלומר, הרובוט יודע לטפס על הדופן, הוא מזהה את קו המים שמתלכלך לעיתים קרובות ואז מבצע קרצוף יסודי. רובוטים לבריכה שמבצעים את הפעולה הזאת בצורה נכונה תורמים רבות לחוויה שלכם בבריכה, שנשארת נקייה מאוד, בצורה שגרתית וללא מאמץ מצדכם. אתם מפעילים את הרובוט והוא יודע לבצע את הניקוי והקרצוף היטב.

רובוט קטן עם ניקיון גדול


לשימוש בבריכה ביתית לא חייבים לבחור רובוט לבריכה בעל גודל יוצא דופן. בישראל נמכרים כיום דגמים קומפקטיים, שמתאימים מאוד לבריכות פרטיות בצורה ידידותית ולא מסורבלת. רובוט לניקוי בריכה נמדד לא רק בגודלו אלא באיכות עבודתו. כאשר הוא מצויד בפילטר גדול למדי, הוא יכול להבטיח ניקיון גדול, באיכות גבוהה מאוד. כמובן, יש דגמים שמתאימים במיוחד לבריכות גדולות ואף לבריכות ציבוריות ענקיות. אלה רובוטים לבריכה שלרוב יהיו גדולים יותר ומהירים יותר. לפני רכישה, התאימו את הסוג הרצוי לכם לגודל הבריכה וליישום הצפוי.

העדיפו פילטרים שנשלפים בקלות


מחפשים רובוט לבריכה שלכם? שימו לב שדגמים נבחרים מציעים נוחות תפעול מיוחדת. הכוונה היא כי רובוט לניקוי בריכה עם פילטרים שנשלפים בקלות יהפוך את הניקוי להרבה יותר נוח. רובוטים לבריכה עם פילטר נשלף לא מצריכים מאמץ והמים והבריכה נקיים יותר. אם אתם רוצים להתפנק עם דגם חדיש במיוחד, תוכלו להשיג דגמים עם אופציות הפעלה מגוונות, שלל תוכניות ניקוי, אפשרות להשהיה ואפילו שליטה באמצעות אפליקציה.