משאבות חימום לבריכה

בימי הקיץ החמים ביותר, נדמה שנעים וכיף לבלות בבריכה עם מים בטמפרטורה קרירה. אבל כאשר הימים לא הכי חמים נדרש חימום. חימום חשוב ביותר גם כאשר רוצים לשחות מוקדם בבוקר או בערב, אפילו בעונה החמה. אז כדי שיהיה נעים לשחות או לשכשך בבריכה, ברור כי נדרש אמצעי חימום לבריכה מסוג איכותי. הפתרון המשוכלל והטוב ביותר נקרא משאבות חימום לבריכה. לכל בריכה ניתן ורצוי לבחור את המשאבה בהתאם לכמה כללים.

איזו משאבה מתאימה לבריכה קטנה


אם אתם זקוקים לפתרון לטובת חימום לבריכה, הדבר הראשון שתצטרכו לדעת זהו מהו גודל הבריכה. ליתר דיוק, חשוב לא רק הגודל אלא גם נפח המים. אם נפח המים יחסית מצומצם, כלומר הבריכה קטנה, אין טעם לבחור משאבות חימום לבריכה עם הספק גבוה מדי. בדרך כלל מספיק משאבה חד פאזי. משאבה של 10 קילוואט או אפילו פחות יכולה להתאים למים חמימים ונעימים.

משאבות חימום לבריכות הגדולות


לצורך פתרון חימום לבריכה מסדר גודל גדול יותר, ברור כי נדרשות משאבות חימום לבריכה עם הספקים יותר מרשימים. כלל אצבע שיכול לעזור לבחור את הפתרון המתאים הוא לשים לב למשאבות מסוג תלת פאזי. אלה משאבות בעלות הספקים גבוהים ואפילו גבוהים מאוד. רק לצורך דוגמא, חלק מהמשאבות הללו מגיעות להספקים של 30 קילוואט וגם יותר מזה.

טיפים לבחירה מוצלחת וטובה


רוצים שיהיה לכם חימום לבריכה ברמה גבוהה? קבלו כמה טיפים נוספים שיעזרו מאוד:

✔️ העדיפו לבחור משאבות חימום לבריכה ממותג איכותי ואמין. ספק מוביל יוכל להציע מגוון מותגים, לכל סוגי הבריכות.

✔️ כדאי לבצע את הרכישה מחברה שמתמחה בבריכות, שמבצעת הקמת בריכות וגם התאמת תוספות מסוגים שונים (משאבות, רובוט ניקוי וכדומה).

✔️ אם אתם לא בטוחים מה לבחור, התייעצו תחילה עם מתקין בריכות או עם צוות של ספק בעל מוניטין. בחירה חכמה תאפשר לכם ליהנות מבריכה לכל עונה, למשך שנים רבות.

✔️ אחריות לא הולכת ברגל – בחרו משאבה שמסופקת עם התקנה ואשר מגיעה אליכם עם אחריות. שנה או שנתיים אחריות תקבלו מספק שמשווק מותגי איכות מהשורה הראשונה.