אודותינו

מגשימים חלום ללקוחות

חברת עולם הבריכות היא חברה מובילה בתחומה המציעה ניסיון עשיר וידע רב בתכנון והקמת בריכות שחייה ללקוחות פרטיים ועסקיים. המפעל של החברה ממוקם במושב מלילות ובו מייצרים את בריכות השחייה מפיברגלס לפי תכנון ובהתאמה לדרישות הלקוח וחלומו.

צוות החברה מונה בעלי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ, כולם בעלי ניסיון רב בתחום. כל לקוח זוכה לליווי צמוד וליחס אישי החל משלב הבחירה, דרך תכנון בריכת השחייה בהתאמה מלאה לצרכי ולדרישות הלקוח וכלה בעבודות הפיתוח הנדרשות להתקנת הבריכה בבית הלקוח והשלמת העבודה לשביעות רצונו המלאה של הלקוח.

בריכות שחייה מפיברגלס

חברת עולם הבריכות הוקמה לפני כ- 20 שנה ומתמחה בתחום פיתוח והקמת בריכות שחייה מפיברגלס. החברה זוכה למוניטין גבוה בענף תודות לשירות המעולה, שלל העיצובים המרהיבים של בריכות השחייה, איכות הבריכות, רמת ההתקנה הגבוהה ושלל הפתרונות והעיצובים המתקדמים שהיא מציעה.

החברה מציעה שירות ייחודי הכולל את כל השירותים הנדרשים לתכנון והקמת בריכות שחייה תחת קורת גג אחת - תכנון, עבודות חפירה ותשתית, הובלה, התקנה ותחזוקה. חברת עולם הבריכות מייבאת ומשווקת באופן בלעדי את מוצרי חברת היוורד מארה"ב (Hayward), מהחברות המובילות בתחום הציוד לבריכות השחייה, לרבות משאבות, גופי חימום, תאורה, כיסויים, פילטרים ועוד.

מבצע ייחודי

חשוב להדגיש כי חברת עולם הבריכות היא החברה היחידה בארץ שמציעה את הקמת בריכת השחייה מפיברגלס בבית הלקוח באמצעות צוות עובדים מיומן ומכשור מתקדם הנדרש להכנת המקום להצבת הבריכה (מיני מחפרון, בובקט וכו'). כמו כן, החברה מציעה את עבודות הפיתוח מסביב לבריכת השחייה לאחר התקנתה כמו התקנת משטחי דריכה מחומרי גלם שונים, פסיפס לבריכה, תאורה, דק מעץ, אבן טבעית ועוד.

חברת עולם הבריכות מזמינה אתכם להתרשם בגלריית התמונות באתר ממגוון העיצובים וההתקנות של בריכות שחייה בכל הארץ, צוות החברה עומד לשירותכם בכל שאלה ובקשה, ונשמח להגשים גם עבורכם את החלום לבריכת שחייה בחצר הבית, בצימר ובכל מקום אחר.

רוצים לקבל פרטים נוספים?

שם פרטי ושם משפחה

טלפון

אנא בחר את סוג השירות המבוקש

Call Now Buttonהתקשרו אלינו!