הקמת בריכה מהשלב הראשון

הקמת בריכת שחיה פיברגלס דורשת עבודת הכנה מקצועית ומוקפדת הכוללת תכנון, עיצוב, ייצור, עבודות פיתוח, חיבור לתשתיות ועבודת גמר כמו הידוק מצעים ופיתוח סביבתי מסביב לבריכה. חברת עולם הבריכות היא מהחברות המובילות בארץ לייצור, שיווק והתקנת בריכות שחיה פיברגלס. החברה מציעה תחת קורת גג אחת את כל הפתרונות הנדרשים להקמת בריכת שחייה בבית הלקוח, לרבות שירותי חפירה בקרקע, פינוי אדמה, הובלת מנוף ומצעים, הידוק האדמה אחרי הצבת הבריכה ועבודות גמר. איכות העבודה הגבוהה מבטיחה ללקוח הנאה צרופה לאורך שנים ארוכות מבריכת השחייה, וזאת בעלויות נמוכות משמעותית בהשוואה להתקנת בריכת שחייה מבטון.
מלאו את פרטיכם ונציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם:

תהליך הקמת בריכת שחיה פיברגלס

חשוב להדגיש כי בריכות שחיה פיברגלס הן העמידות ביותר ולכן החברה מעניקה אחריות ארוכת שנים עליהן. בריכת שחיה פיברגלס ניתן להתאים לחלומו של הלקוח ואפשר לתכנן את הגודל והצורה בהתאם לדרישותיו הייחודיות של הלקוח ובהתאמה מלאה לגודל ומבנה החצר וסוג הקרקע במקום. תכנון הבריכה נעשה על ידי צוות מוכשר ומנוסה שמסייע ללקוח להבין מהן האפשרויות ועוזר לו לבחור את עומק הבריכה הרצוי, אורכה ורוחבה ובמידת הצורך מתכננים צורה ייחודית כמו קצוות מעוגלים במקום המבנה המלבני הפופולארי או כל צורה מיוחדת אחרת.

את הבריכה מפיברגלס בונים במפעל החברה הממוקם באזור התעשייה באשקלון, במהלך בניית גוף הבריכה משלבים אלמנטים לחיזוק הדפנות והרצפה. צוות ההקמה מתחיל בשלב זה להכין את המקום בבית הלקוח, וזאת בהתאם להיתרי בנייה וחיבור תקני לתשתיות מים, ביוב וחשמל. עבודות הפיתוח נעשות על ידי צוות החברה ולא באמצעות חברה חיצונית מאחר ויש לחברת עולם הבריכות את כל הציוד הנדרש לעבודות פיתוח ותשתית כמו מיני מחפרון ובוקט לעבודות חפירה ופינוי קרקע. לאחר החפירה מתחיל הצוות להכין את התשתית במקום כמו חיבור לברז מים והכנת תשתית חשמל.

כאשר הבריכה מוכנה במפעל מובילים אותה באמצעות משאית עם מנוף לבית הלקוח ובזהירות מציבים אותה במקום המוכן לכך מראש. בשלב זה שופכים חומרי מצע כמו חול ים מסביב לבריכה על מנת לייצב אותה ומהדקים את הקרקע באמצעות מהדק אדמה מקצועי, שכבה אחר שכבה. עם השלמת ההתקנה מבצע מפקח מטעם החברה בדיקות על מנת לוודא כי ההתקנה הושלמה ועוברים לשלב הפיתוח הסביבתי.

פיתוח סביבתי

עם השלמת התקנת בריכת השחייה מפיברגלס בבית הלקוח משלים צוות חברת עולם הבריכות את עבודות הפיתוח הסביבתי לפי רצונו של הלקוח ועל פי התכנון שנקבע מראש.

כדי להשלים את המראה היוקרתי ניתן לתכנן מפלי מים, תאורה מיוחדת, אבני מדרך מאבן טבעית, דק מסביב לבריכה, ריצוף מאבן דקורטיבית, גגון וכל מה שמתאים ללקוח.

Call Now Buttonהתקשרו אלינו!