בריכת בטון

מלאו את פרטיכם ונציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם:

אם אתם חולמים על בריכות שחיה ומתכוונים לממש את החלום הזה - בריכת בטון היא הבחירה הנכונה ביותר.
בריכה ביתית היא פינוק אמיתי, ואלו שבוחרים להגשים את החלום הזה זוכים לשדרוג של איכות החיים, ושעות של הנאה מבריכה אסתטית, עמידה ונוחה לשימוש.
בניית בריכה ביתית מבטון היא תהליך מורכב יותר מהנחת בריכת פיברגלס, אך מאפשרת מגוון רחב של יתרונות אשר הופכים אותה לבחירה של יותר ויותר אנשים.

היתרונות בהקמת בריכת בטון

עיצוב – הבטון הינו חומר בנייה שנמצא בשימוש בכל אתר בנייה. העובדה כי מדובר בחומר כה נפוץ אומרת גם כי ישנה גישה לטכנולוגיה רבה סביבו, הכוללת גיוון בחומרים הנלווים המשפיעים על החומר, ומשפיעה על יכולת מציאת הפתרונות וההתאמה לשטח, ועד לרמת העיצוב והגימור, שם הגמישות בבנייה בבטון מאפשרת ליצור הכול – מבריכה פשוטה, ועד למעשה אומנות בחצר שלכם.
גמישות – כמו בעיצוב הבריכה, כך גם בהיתרים, שהרי עם בריכות שחיה מבטון ניתן לקבל היתר לבריכה שעומקה מעל למטר שמונים (מתאים בעיקר, אך לא רק, למי שרוצה גם מקפצה בבריכה).
עמידות – הבטון, שבונים איתו גורדי שחקים, הינו חומר חזק במיוחד, והעמידות שלו תאפשר לכם ליהנות מבריכה שתחזיק מעמד לאורך שנים ארוכות. בנוסף, מערכת הצינורות מוגנת יותר, ולא תהיה קריסה ושקיעה של הבריכה עם הזמן.
העלאת ערך הנכס – בריכת בטון מאפשרת עיצוב מיוחד, ועמידה לעשרות שנים, כך שערך הנכס שלכם עולה בצורה משמעותית בהתקנת בריכה מסוג זה.

בנייה נכונה – בנייה לשנים

עיצוב והקמה של בריכות שחיה מבטון דורשות ידע וניסיון מקיף. היכולת להתאים את העיצוב לשטח, תוך קבלת האישורים, ומתן השירות הטוב ביותר ברמת הגשמת החלום והחזון של הלקוח, כל אלו דורשים מומחיות.
בכדי לקבל את האישורים להקמת הבריכה יש לבצע מספר הליכים, תוך כינוס הגורמים האחראים למתן האישורים, ועמידה בתנאים הנדרשים על-פי החוק, מרמת התכנון והגשת התוכניות, דרך קבלת האישור ובנייה בתקנים, כולל שלבי הבדיקה לאורך הדרך, וקבלת האישור הסופי לבריכה.
בדיקות המיקום, מדידות, ביצוע תכנון מקיף והתאמה לתנאי השטח, עיצוב מותאם אישית, חפירה, טפסנות, יציקה , התקנת צנרת ומערכות סירקולציה, וכל זה ברמת הגימור הגבוהה המתבקשת לפרויקט מסוג זה – כל אלו דורשים אנשי מקצוע ברמה גבוהה, בכדי לאפשר לכם ליהנות מהשירות והמוצר האיכותי ביותר, שייתן את המענה האופטימאלי לצורך שלכם, ויאפשר לכם ליהנות מבריכה עמידה, חזקה ויפה לעשרות שנים.
Call Now Buttonהתקשרו אלינו!