בריכות פיברגלס של עולם הבריכות

בריכות פיברגלס הן החזקות והעמידות ביותר, לכן חברת עולם הבריכות אינה חוששת לספק אחריות של 20 שנה על בריכות השחייה שהיא מייצרת ומשווקת בהצלחה מרובה בארץ.

לחברה מפעל מודרני ומתקדם שממוקם באזור התעשייה באשקלון וכמו כן היא יבואן מורשה של חברת הייוורד מארה"ב, חברה מובילה בייצור משאבות וציודים רבים נוספים לבריכות שחייה. כדאי לדעת כי חברת עולם הבריכות היא החברה היחידה בארץ שמייצרת בריכות שחייה פיברגלס בגימור אקרילי מבריק שמעניק לבריכה מראה יוקרתי ייחודי ועוצר נשימה.

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם

אז על איזה יתרונות אנחנו מדברים

• עמידות – בריכת שחייה פיברגלס עמידה לאורך שנים ארוכות וידוע כי בריכות פיברגלס מחזיקות מעמד יותר מבריכות שחייה העשויות מבטון. במהלך בניית בריכת השחייה משלבים חיזוקים מיוחדים בגוף הבריכה על מנת להבטיח את עמידות הבריכה לשנים רבות ללא סדקים או פיצוצים בגוף הבריכה וללא צורך בתחזוקת שלד יקרה כפי שנדרש בבריכות מבטון או אקריל.

• עלויות – חשוב לדעת כי עלות הייצור של בריכת שחייה מפיברגלס נמוכה משמעותית מעלות הקמת בריכת שחייה מבטון, ההבדל יכול להגיע לשליש מעלות בריכה מבטון, כלומר חיסכון ניכר של עשרות אלפי שקלים ויותר ללקוח.

• עיצוב בהתאמה לדרישת הלקוח – ייצור בריכת שחיה מפיברגלס מאפשר ללקוח להגשים חלומות וניתן לתכנן בריכה בשלל עיצובים וצורות, לא רק בריכה מלבנית. חברת עולם הבריכות מציעה שירות ייחודי לעיצוב וייצור בריכות מפיברגלס Custom Made, כלומר, התאמה להזמנה ולעיצוב האישי של הלקוח.

• לוח זמנים קצר – חברת עולם הבריכות מתחייבת ללוחות זמנים קצרים לייצור ולהתקנת בריכת השחייה. לאחר ההזמנה וחתימה על חוזה מתחילים את הייצור במפעל ותוך זמן קצר הבריכה מוכנה. כדאי לדעת כי גם זמני התקנת הבריכה בחצר ביתו של הלקוח קצרים ותוך מספר ימים בלבד ניתן לסיים את ההתקנה הכוללת שינוע הבריכה מהמפעל לבית הלקוח, עבודות קרקע, התקנת הבריכה, הידוק מצעם מסביב לבריכה, חיבור לתשתיות מים, חשמל וביוב, והשלמת הפיתוח הסביבתי. אגב, הקמת בריכת שחייה מבטון אורכת לרוב כשלושה חודשים, ולכן זהו יתרון מובהק מדוע כדאי ומומלץ לבחור בבריכות שחייה מפיברגלס.

• אחריות – יש לציין כי חברת עולם הבריכות מעניקה 20 שנות אחריות על גוף הבריכה. בגלל עמידותן הגבוהה של בריכות השחייה מפיברגלס ומאחר והחברה משלבת חיזוקים בגוף הבריכה אין חשש להעניק אחריות ארוכה והלקוח זוכה לשקט נפשי ולאחריות מקיפה.

• גימור – חברת עולם הבריכות מבצעת גימור אקרילי מרהיב לבריכת השחייה שמעניק לכל בריכה מראה יוקרתי מרשים וייחודי. כמו כן, החברה מתמחה בעבודות פיתוח סביבתי להשלמת המראה של הבריכה ולמראה מרשים, אלגנטי ויוקרתי בהתאם לדרישות הלקוח.

סיכום

לסיכום, בריכת שחייה מפיברגלס מעניקה יתרונות רבים ולכן הבחירה בה משתלמת ונכונה.

אך חשוב לפנות רק לחברה מקצועית, מובילה ואמינה כמו חברת עולם הבריכות שמציעה למעלה מעשרים שנות ניסיון בתחום.

בריכות פיברגלס יתרונות
בריכות פיברגלס פרימיום עולם הבריכות